FRANCHISE-BAYİLİK
Başvuru İçin
HEMEN TIKLA
Frenchise Detaylı Bilgi almak İçin
+90 212 222 22 22 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz.

DESTEKLER

Eğitim: Kono Pizza müşteri memnuniyetini sağlamak, lezzetini güncel tutmak, çalışma standartlarını hep daha ileriye taşımak için girişimcilere ve çalışma arkadaşlarına sürekli eğitimler verecektir. Şube açmadan önce ve şube açıldıktan hemen sonra ayrıca periyodik olarak dönemsel eğitimler verilecektir.

Lokasyon: Başarının temel taşlarından biri işletmenin doğru lokasyonda olmasıdır. Lokasyon seçimi konusunda adayın bulduğu lokasyonlardan en doğrusunu seçmek için operasyon ekibimiz yanınızda olacaktır.

Reklam ve Tanıtım: Kono Pizzanın ulusal reklam için ayırdığı bütçe ile işletmelerden alınacak düzenli reklam katkı payı; ulusal tanıtımlar yanı sıra şube nezdinde broşür, ilan, bilboard çalışmaları, internet ve gazete kampanyaları ile illere özgü etkinlikler olarak değerlendirilecektir.

Denetim ve işbirliği: Franchise yatırımını korumak,müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak ,ürün kalitesini korumak ve standardize edebilmek için uzman ekibiyle denetimler yapar, eksikleri giderir ve satışları sürekli arttırmak için işletmecileriyle işbirliği yapar.

Ürün çeşitliliği: Müşterilerin arayabileceği herşeyi bulmaları için Kono Pizza geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.